Sesja Świąteczna w Dmowskiego Studio!

Zbliżają się piękne, magiczne Święta Bożego Narodzenia! Teraz możesz uwiecznić te wspaniałe chwile, które na fotografiach zostaną z Tobą na zawsze! Z ogromną radością chcemy zaprosić Cię do nowo otwartego miejsca na fotograficznej mapie Wrocławia Dmowskiego Studio, gdzie Twoje świąteczne sesje staną się niezapomnianym przeżyciem.

Mini Sesja Świąteczna (45min)

350 zł / 8 zdjęć / 4 scenki

Wynajem Studia (Sceneria Xmas)

1000 zł / dzień

Świąteczna odsłona Studia!

Nasze studio, zlokalizowane w centrum Wrocławia. Nasz doświadczony zespół stworzy dla Ciebie atmosferę pełną magii i uroku. Atrakcyjne tła, profesjonalne oświetlenie i dbałość o każdy detal sprawi, że poczujecie się wyjątkowo i komfortowo podczas sesji. Jesteśmy gotowi uwiecznić Twój uśmiech, radość i miłość, które są tak ważne w tym świątecznym czasie. Przygotowaliśmy specjalne scenariusze, które odzwierciedlają magię tego okresu od tradycyjnych dekoracji po stylowe nowoczesne kompozycje. Nie czekaj!

Zdjęcia gotowe w 24h!

Zarezerwuj sesję w Dmowskiego Studio i zachowaj te niepowtarzalne chwile na zawsze. To idealny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich! Będzie to pamiątka, którą będziecie mogli podziwiać przez wiele lat. Wykorzystaj tę okazję i spraw, by te Święta były niezapomniane! Dmowskiego Studio – miejsce tworzenia Twoich wspomnień.

Mini Sesja Świąteczna (45min)

350 zł / 8 zdjęć / 4 scenki

Wynajem Studia (Sceneria Xmas)

1000 zł / dzień